Artysta.pl na Facebooku

30 Seconds To Mars w Łodzi

Dobre wieści dla wszystkich fanów zespołu dowodzonego przez Jareda Leto. Już od 1 sierpnia będzie można kupować bilety na koncert, który odbędzie się 8 listopada w Łodzi.

Jared Leto to nie tylko utalentowany muzyk, ale i aktor. Dał się poznać na wiekim ekranie dzięki występom w filmach “Cienka czerwona linia”, “Podziemny krąg”, a przede wszystkim “Requiem dla snu”. Od kilku lat skupia się jednak przede wszystkim na zespole, który założył z bratem Shannonem w 1998 r. W 30 Seconds To Mars Jared śpiewa i gra na gitarze rytmicznej, Shannon jest bębniarzem, a skład uzupełnia gitarzysta i klawiszowiec Tomo Milicević. Zespół trudno przypasować do jednego podgatunku rocka, a ze względu na wokalną manierę Leto zaliczany jest on do czołowych grup emo.

Dotychczasowe albumy grupy sprzedały się w nakładzie ponad trzech i pół miliona egzemplarzy, a teledyski obejrzało ponad sto milionów osób. 30 Seconds To Mars zdobyli kilkanaście nagród MTV. To będzie już trzeci koncert zespołu w Polsce. W ubiegłym roku można było ich posłuchać podczas Coke Live Music Festival w Krakowie, a w grudniu wystąpili na Torwarze.

Wejściówki, w cenie od 95 do 115zł można kupować od 1 sierpnia. Organizatorem koncertu jest firma Alter Art odpowiedzialna za takie festiwale jak Heineken Open’er i Coke Live.Dodał: andrew

Wtorek 26 lipca 2011 15:20

Ilość odsłon: 1424

Ocena: 0 (Głosów: 0)
Zaloguj się aby móc głosować.

Komentarze

garbusek - Wtorek 26 lipca 2011 15:54
Świetnie! na pewno się wybiorę, zwłaszcza, że do Łodzi mam niedaleko :)
szajbniety - Wtorek 9 sierpnia 2011 13:28
Jareda Leto i całe to 30 STM uważam raczej za upadek muzyki. Przecież to jest nastawione na bandę nastolatek, które będą piszczeć jak tylko ich ujrzą. A opowiadanie, że "to jest prawdziwy rock" jest prawdziwą bzdurą. No ale każdemu według potrzeb.
klawesynistka
klawesynistka Czwartek 18 sierpnia 2011 12:51
Zgadzam się. Moim zdaniem całe to przedsięwzięcie jest nastawione przede wszystkim na zarabianie pieniędzy. I poza rodzajem granej muzyki niewiele się różni od słynnego już Justina Biebera...
Marika - Wtorek 23 sierpnia 2011 14:22
Nie rozumiem skąd się bierze całe to negatywne nastawienie. Skoro są chętni żeby tego słuchać, to niech słuchają. Jeżeli kogoś nie interesuje - nie musi. Ale jakieś wytykanie komu zależy na pieniądzach jest moim zdaniem bez sensu. Wszystkim przecież zależy na pieniądzach - w końcu śpiewanie to ich zawód.
Promowane miejsca
Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek PLECIUGA jest miejską instytucją kultury, która od 1953 roku prężnie funkcjonuje...

zachodniopomorskie / Szczecin

Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia oferująca szeroki repertuar, zarówno w wykonaniu własnego zespołu jak i gości z...

dolnośląskie / Wrocław

Zbiornik Kultury
Zbiornik Kultury
Młoda kultura potrzebuje przestrzeni. Zanim zdefiniują się hierarchie, zanim usankcjonują się...

małopolskie / Kraków

Old Timers Garage
Old Timers Garage
Klub prezentujący koncerty na żywo i na najwyższym poziomie. Utrzymany w klimacie...

śląskie / Katowice

Meskalina
Meskalina
Tu songwriterzy czarują publiczność, jazzmani przypominają o dekadach dekadencji, a laptopowi...

wielkopolskie / Poznań