Artysta.pl na Facebooku

Ailo z solowym repertuarem w Znośnej Lekkości Bytu

mat/ZLB
W sobotę 23 czerwca na scenie Znośnej Lekkości Bytu wystąpi wokalistka znana z duetu Ailo In Head. Ailo zaprezentuje po raz pierwszy na żywo materiał z maxi singla „Serce”. Zagra 4 utwory singlowe oraz kilka bonusów, które będzie można usłyszeć na albumie "Mimika", dostępnego do odsłuchu i zakupu internetowego już jesienią. Choć maxisingiel kryje w sobie spokojne, refleksyjne utwory album zawiera również zastrzyk pozytywnej energii. O warstwę muzyczna na płycie zadbali: Oliwa, Teielte (U Know Me Records), Stendek, en2ak (U Know Me Records).

Ailo to młoda wokalistka z Warszawy oscylująca wokół muzyki nubeats. To połączenie neosoulu, elektroniki i rapu. Wcześniej występowała m.in na Heineken Opener Festival oraz Roxy Festival. Niebanalne teksty w języku polskim z wyjątkowo oryginalną warstwą dźwiękową oraz barwą umożliwiają osiągnięcie unikatowego stylu. Koncerty live , które aktualnie gra z dj'em urozmaicone są spontanicznym freestylem wokalistki oraz intymną atmosferą poprzez dialog z uczestnikami koncertu, który prowadzi.

Na koncercie w Znośnej Lekkości Bytu razem z Ailo zagra Grzegorz Borkowski na perkusji oraz Invent, który również po koncercie zadba o przyjemne nubeatsowe dźwięki połączone z najlepszymi czarnymi brzmieniami. Invent to jeden z najbardziej utalentowanych djów swojego pokolenia. Ten 22 letni producent, DJ i turntablista jest rozrywany przez najlepsze kluby w Polsce (grał m.in. w Warszawie w 1500, Kamieniołomach, Powiślu, CBA, w Krakowie w Carycy, Pauzie, Qushi, w Lublinie w Soundbarze, we Wrocławiu w Das Lokal, w Gdańsku w CSG itd.) i zagranicą (Francja, Wielka Brytania), organizatorów festiwali (m.in Heineken Opener Festival). Invent jest absolwentem Burn Studios na Ibizie. Już wkrótce światło dzienne ujrzy kolejny oryginalny i nowatorski projekt jego autorstwa - singiel w stylistyce nudisco z gościnnym udziałem legendy hip hopu - KRS One, oraz remixami Azari&III i Lunice. Zainteresowania tego utalentowanego dja sięgają znacznie dalej poza muzykę. Razem z Ailo tworzą dobrany muzycznie duet i współgrają na scenie.Patroni medialni: Artysta.pl, Radio Kampus, 5kilokultury.pl, muzyka.pl, popkiller.pl, soulbowl.pl, Mówią Na Mieście, Fuck You Hipsters, Netfan, planero.pl , TV Południe, EMMA PAKStart: 20:00

Wstęp: 5 złKlubokawiarnia Znośna Lekkość Bytu

ul. Lubelska 30/32

www.lekkoscbytu.plIPDodał: Artysta.pl

Poniedziałek 18 czerwca 2012 14:35

Ilość odsłon: 1049

Ocena: 0 (Głosów: 0)
Zaloguj się aby móc głosować.

Komentarze

Nie znaleziono komentarzy

Promowane miejsca
Old Timers Garage
Old Timers Garage
Klub prezentujący koncerty na żywo i na najwyższym poziomie. Utrzymany w klimacie...

śląskie / Katowice

Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek PLECIUGA jest miejską instytucją kultury, która od 1953 roku prężnie funkcjonuje...

zachodniopomorskie / Szczecin

Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia oferująca szeroki repertuar, zarówno w wykonaniu własnego zespołu jak i gości z...

dolnośląskie / Wrocław

Meskalina
Meskalina
Tu songwriterzy czarują publiczność, jazzmani przypominają o dekadach dekadencji, a laptopowi...

wielkopolskie / Poznań

Zbiornik Kultury
Zbiornik Kultury
Młoda kultura potrzebuje przestrzeni. Zanim zdefiniują się hierarchie, zanim usankcjonują się...

małopolskie / Kraków