Artysta.pl na Facebooku

Już dziś Coldplay na Stadionie Narodowym. Czy zachwycą?

Nostalgiczne piosenki Coldplay nucą fani na całym świecie. W Polsce również nie brakuje amatorów romantycznego Chrisa Martina i jego zespołu. Wszyscy oni już dziś będą mieli okazję na żywo posłuchać swoich ulubionych kawałków na Stadionie Narodowym. Czy Coldplay zachwyci?

Zaledwie godziny dzielą nas od jednego z najważniejszych wydarzeń koncertowych sezonu - występu grupy Coldplay na Stadionie Narodowym w Warszawie. Piosenek zespołu dowodzonego przez Chrisa Martina będzie słuchał wypełniony po brzegi stadion. Pozostały jeszcze nieliczne bilety na niektóre trybuny, ale i te mogą zniknąć przed pierwszym taktem muzyki znanej z filmu „Powrót do Przyszłości”, tradycyjnym już muzycznym wstępem każdego koncertu podczas trasy promującej najnowszą płytę zespołu „Mylo Xyloto” (2011).

Dzisiejszy koncert będzie największym z dotychczasowych koncertów na Stadionie Narodowym, zarówno jeśli chodzi o skalę produkcji jak i udział publiczności. Każdy uczestnik otrzyma przed wejściem tzw. Xylobands, innowacyjne fluoroscencyjne opaski, które nadają koncertom Coldplay wyjątkową atmosferę! Opaskę będzie można zachować na pamiątkę lub oddać wolontariuszom w celu późniejszego recyklingu.

Jak zwykle przy okazji masowych imprez sugerujemy wcześniejsze pojawienie się na terenie koncertu, by uniknąć późniejszego tłoku. Bramy dla posiadaczy biletów Early Entrance będą otwarte o 15:30. Otwarcie bram dla reszty publiczności zaplanowano na godzinę 16:00. Pierwszy z dwóch supportów - Charli XCX - pojawi się na scenie o 19:00, drugi – Marina & The Diamonds o 19:45. Występ grupy Coldplay rozpocznie się o godzinie 21:00.

Warszawski koncert Coldplay jest kolejnym etapem trwającej od ponad roku trasy promującej album „Mylo Xyloto”. Płyta ukazała się 24 października ubiegłego roku i w ciągu zaledwie miesiąca trafiła do pierwszej dziesiątki najchętniej kupowanych albumów 2011. Po niecałych dwunastu miesiącach od premiery szacuje się, że piątą płytę grupy Coldplay kupiło na całym świecie 6 milionów ludzi. Za sukces „Mylo Xyloto” odpowiadają również doskonałe single, począwszy od „Every Teardrop Is a Waterfall”, przez „Paradise” do „Hurts Like Heaven”. Wszystkie usłyszymy już jutro na Stadionie Narodowym!

Bilety do kupienia na www.alterart.pl i www.livenation.pl oraz w kasie Stadionu Narodowego w dniu koncertu. Kasa Biletowa zlokalizowana będzie przy wejściu nr 2 i czynna od 9:00. Bilety w punktach sprzedaży i sprzedaży internetowej Eventim będzie można nabyć nieprzerwanie do rozpoczęcia koncertu, tj. do 21:00.Źródło:IPDodał: Artysta.pl

Środa 19 września 2012 13:29

Ilość odsłon: 1852

Ocena: 0 (Głosów: 0)
Zaloguj się aby móc głosować.

Komentarze

Nie znaleziono komentarzy

Promowane miejsca
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia oferująca szeroki repertuar, zarówno w wykonaniu własnego zespołu jak i gości z...

dolnośląskie / Wrocław

Meskalina
Meskalina
Tu songwriterzy czarują publiczność, jazzmani przypominają o dekadach dekadencji, a laptopowi...

wielkopolskie / Poznań

Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek PLECIUGA jest miejską instytucją kultury, która od 1953 roku prężnie funkcjonuje...

zachodniopomorskie / Szczecin

Old Timers Garage
Old Timers Garage
Klub prezentujący koncerty na żywo i na najwyższym poziomie. Utrzymany w klimacie...

śląskie / Katowice

Zbiornik Kultury
Zbiornik Kultury
Młoda kultura potrzebuje przestrzeni. Zanim zdefiniują się hierarchie, zanim usankcjonują się...

małopolskie / Kraków