Artysta.pl na Facebooku

LET IT ROLL Nie tylko muzyka !

mat.org.
Już tylko tydzień dzieli fanów Let It Roll od istnego szaleństwa. Dwie sceny obstawione światowymi headlinerami. Prawdziwy drum and bass'owy armageddon. Dwa dni inne niż wszystkie. Po prostu „Festiwal inny niż wszystkie!”. A że nie samą muzyką żyje człowiek, organizatorzy przygotowali dla uczestników festiwalu dodatkowe atrakcje.

Mini Rampa TECHRAMPS

Minirampa różni się tym od dużej rampy, że jej promień nigdy nie dochodzi do pionu, przez co będą mogli na niej jeździć zarówno początkujący jak i zaawansowani zawodnicy. Jest elementem, na którym mogą śmigać deskorolkarze, rolkarze i BMX-owcy. Nie zapomnijcie zatem zabrać ze sobą swojego sprzętu, bo na pewno nie będziecie się nudzić! Minirampa będzie dyspozycji przez cały czas trwania festiwalu, od piątku do niedzieli.

Dodatkową atrakcją będą sobotnie, BEZPŁATNE zawody deskorolkowe LET IT SKATE dla wszystkich uczestników imprezy, na których będzie można zgarnąć pulę gadżetów. A wszystko to przy niekończącym się akompaniamencie muzycznym naszego festiwalu.

Graffiti Jam

W sobotnie popołudnie będziemy mieli okazję na żywo zobaczyć Graffiti
mat.org.
Jam, widowisko polegające na tym, że dwie drużyny grafficiarzy jednocześnie malują dwa niezależne wrzuty. Pomysł i wykonanie od początku do końca zależy do nich, za to pozostali uczestnicy mamy niepowtarzalną okazję być świadkami powstawania tej urbanistycznej sztuki. Co namalują? Który wrzut bardziej Wam się spodoba? Wszystko okaże się w sobotę.

Kule wodne

Dzięki którym czeka na uczestników niesamowita zabawa i dużo śmiechu. Wystarczą chęci i siły, a wodna przygoda będzie należeć do wszystkich! Jeśli jeszcze nigdy nie próbowałeś zorbingu, to najwyższa pora! Stań na wodzie jak na lodzie!

Skimboarding

To sport wodny polegający na jeździe (ślizgu) na desce po fali lub płytkiej warstwie wody. Z tej okazji zostanie przygotowany tor wodny o wymiarach 22m/4m, z którego każdy będzie mógł korzystać przez dwa dni. Dodatkową atrakcją będzie pokaz tricków, który odbędzie się w sobotę.

Make up

Dla uczestników, którzy lubią się wyróżniać w tłumie, chcą być oryginalni i niepowtarzalni została przewidziana możliwość stworzenia jedynego w swoim rodzaju make up’u. Wystarczy wymyśleć sobie maskę, która zostanie przeniesiona na Twoją twarz. Możliwości jest wiele: uśmiech
mat.org.
Jokera, Klaun, a może „Scream” lub Vandetta? Mile widziane własne propozycje.

X-Box Party

Przez cały czas trwania festiwalu, będą dostępne 4 duże monitory, do których podłączymy konsole X-Box. Całość będzie osadzona w namiocie na ogrodzonym terenie, a dla zapalonych graczy przewidziany jest konkurs i nagrody! Sami zadecydujecie i wybierzecie grę w której będziecie rywalizować. Organizatorzy gwarantują mocne wrażenia!

Nie masz jeszcze karnetu na festiwal? Zapoznaj się z poniższym linkiem, on wskaże Ci drogę!

http://www.letitroll.pl/bilety.html

IPDodał: Artysta.pl

Poniedziałek 6 sierpnia 2012 11:40

Ilość odsłon: 1221

Ocena: 0 (Głosów: 0)
Zaloguj się aby móc głosować.

Komentarze

Nie znaleziono komentarzy

Promowane miejsca
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia oferująca szeroki repertuar, zarówno w wykonaniu własnego zespołu jak i gości z...

dolnośląskie / Wrocław

Zbiornik Kultury
Zbiornik Kultury
Młoda kultura potrzebuje przestrzeni. Zanim zdefiniują się hierarchie, zanim usankcjonują się...

małopolskie / Kraków

Meskalina
Meskalina
Tu songwriterzy czarują publiczność, jazzmani przypominają o dekadach dekadencji, a laptopowi...

wielkopolskie / Poznań

Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek PLECIUGA jest miejską instytucją kultury, która od 1953 roku prężnie funkcjonuje...

zachodniopomorskie / Szczecin

Old Timers Garage
Old Timers Garage
Klub prezentujący koncerty na żywo i na najwyższym poziomie. Utrzymany w klimacie...

śląskie / Katowice