Artysta.pl na Facebooku

Platinum Fashion Show

18 czerwca bieżącego roku odbył się jeden z najważniejszych pokazów mody w Polsce. Dokładnie, nosił on tytuł Platinum Fashion Show w Pandora. Na pokazie w Krakowie, na jednej z największych plaż nad Wisłą, zorganizowano pokaz duetu projektantów Paprocki&Brzozowski. Jako prowadzący pokaz wystąpił jeden z najlepiej ubranych konferansjerów, Olivier Janiak. Po pokazie wszyscy zaproszeni goście bawili się na koncercie NOVIKI oraz Ramony Rey, która wystąpiła jedynie gościnnie. Panie królowały na scenie. NOVIKA, jak warto przypomnieć, jest laureatką tegorocznej nagrody Fryderyka, którą otrzymała za swój album „Lovefinder”.
Zaproszeni na pokaz mody goście stali się częścią wielkiego święta, a mianowicie III Urodzin Platinium Fitness. Uczczono także otwarcie kolejnego klubu fitness w Krakowie. Mowa tu o lokalu znajdującym się przy ul. Ludwinowskiej 11. Po raz pierwszy w przestrzeni miejskiej Krakowa pokaz swojej kolekcji ubrań zaprezentowali wybitni, warszawscy projektanci. Marcin Brzozowski i Mariusz Paprocki na ogół organizowali pokazy swoich najnowszych kolekcji w stolicy. Tym razem oprócz kolekcji duetu projektantów, można było zobaczyć projekty stworzone przez inny duet – Zemełka&Pirowska, projekty stworzone przez Jacoba Habera oraz torebki marki Me & Bags.
Imprezą towarzyszącą pokazowi mody była wystawa grafik autorstwa Karoliny Kłos, jak i zdjęć wykonanych przez Sylwię Gaczorek. Gościły one na tygodniu mody, w trakcie Young Fashion Photographes Now w Łodzi. Widzowie mogli wziąć udział w szeregu atrakcji, w tym loterii, w której do wygrania były cenne nagrody. Zostały one ufundowane m.in. przez Pandora, Sana Vida Spa & Welness, Yamaha Tommarg, Medicor oraz Centrum Stomatologii Denta-Med.Dodał: pisanka

Wtorek 5 lipca 2011 10:21

Ilość odsłon: 1260

Ocena: 0 (Głosów: 0)
Zaloguj się aby móc głosować.

Komentarze

Nie znaleziono komentarzy

Promowane miejsca
Meskalina
Meskalina
Tu songwriterzy czarują publiczność, jazzmani przypominają o dekadach dekadencji, a laptopowi...

wielkopolskie / Poznań

Old Timers Garage
Old Timers Garage
Klub prezentujący koncerty na żywo i na najwyższym poziomie. Utrzymany w klimacie...

śląskie / Katowice

Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek PLECIUGA jest miejską instytucją kultury, która od 1953 roku prężnie funkcjonuje...

zachodniopomorskie / Szczecin

Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia oferująca szeroki repertuar, zarówno w wykonaniu własnego zespołu jak i gości z...

dolnośląskie / Wrocław

Zbiornik Kultury
Zbiornik Kultury
Młoda kultura potrzebuje przestrzeni. Zanim zdefiniują się hierarchie, zanim usankcjonują się...

małopolskie / Kraków