Artysta.pl na Facebooku

Rusza czwarta edycja konkursu TOP DESIGN award

Podczas przyszłorocznej areny DESIGN już po raz czwarty wręczone zostaną nagrody w konkursie TOP DESIGN award. Do 16 stycznia 2012 można zgłaszać produkty, które powalczą o prestiżowe wzornicze trofeum.

Przestrzeń domowa, kuchnia, łazienka i wellness, biuro, przestrzeń publiczna i ogrody, oświetlenie, media i sprzęt elektroniczny, motoryzacja i transport publiczny, nauka i medycyna, przemysł i rzemiosło, rozrywka i sport, tekstylia domowe i artykuły dekoracyjne, wyposażenie wnętrz, moda i akcesoria – innowacyjne i interesujące wzorniczo produkty z tych grup tematycznych zostaną 5 marca 2012 nagrodzone podczas uroczystej gali TOP DESIGN awards. Jednak nim to nastąpi, zostaną one poddane dwukrotnej ocenie międzynarodowego jury złożonego ze specjalistów.

Międzynarodowe Targi Poznańskie – organizator konkursu - postawiły sobie za cel zwiększenie świadomości potrzeby współpracy producenta i projektanta. Właśnie przekonanie, że unikatowe i innowacyjne projekty pozwalają producentom osiągnąć wysoką pozycję na rynku, jest siłą napędową konkursu TOP DESIGN award.

- Chcemy promować i upowszechniać wybitne osiągnięcia w zakresie designu poprzez nagradzanie rozwiązań zastosowanych w produktach. – mówi Monika Wietrzyńska, organizator konkursu i dyrektor wydarzenia arena DESIGN. – Znamy dalsze losy produktów, które zostały nagrodzone w poprzednich edycjach konkursu TOP DESIGN award. Sukces, który osiągnęły, jest najlepszym dowodem, że dobre wzornictwo się po prostu sprzedaje.

Wśród firm, których produkty mogą poszczycić się znakiem TOP DESIGN award, są Hansgrohe, Thonet, Balma Design, Zelmer, Vox Industrie, PROFIm, Bymorritz, Fun Factory, Schattdecor, Marmorin, Manufaktura Ceramiczna Krystyna Kaszuba-Wacławek czy Flügger.

Do uczestnictwa w bieżącej edycji konkursu TOP DESIGN award mogą zgłaszać się zarówno producenci, jak i projektanci z seryjnie produkowanymi produktami, które są na rynku nie dłużej niż dwa lata lub zostaną wprowadzone do produkcji w roku 2012.

Szczegółowe informacje: www.arenadesign.plDodał: Artysta.pl

Środa 21 grudnia 2011 10:24

Ilość odsłon: 1918

Ocena: 0 (Głosów: 0)
Zaloguj się aby móc głosować.

Komentarze

Nie znaleziono komentarzy

Promowane miejsca
Zbiornik Kultury
Zbiornik Kultury
Młoda kultura potrzebuje przestrzeni. Zanim zdefiniują się hierarchie, zanim usankcjonują się...

małopolskie / Kraków

Meskalina
Meskalina
Tu songwriterzy czarują publiczność, jazzmani przypominają o dekadach dekadencji, a laptopowi...

wielkopolskie / Poznań

Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek PLECIUGA jest miejską instytucją kultury, która od 1953 roku prężnie funkcjonuje...

zachodniopomorskie / Szczecin

Old Timers Garage
Old Timers Garage
Klub prezentujący koncerty na żywo i na najwyższym poziomie. Utrzymany w klimacie...

śląskie / Katowice

Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia oferująca szeroki repertuar, zarówno w wykonaniu własnego zespołu jak i gości z...

dolnośląskie / Wrocław