Artysta.pl na Facebooku
Dizajn udomowiony

Dizajn udomowiony

Wtorek 5 czerwca 2012 - Sobota 30 czerwca 2012
Miejsca: Galeria Wnętrz DOMAR
Miasto: Wrocław
Ulica: ul. Braniborska 14
Województwo: dolnośląskie
   
Ilość odsłon: 459
Galeria Wnętrz DOMAR z Wrocławia już po raz czwarty zaprasza swoich klientów, architektów i projektantów do udziału w akcji „Dizajn udomowiony” (31 maja-30 czerwca 2012).

„Dizajn udomowiony” to organizowana corocznie przez Galerię Wnętrz DOMAR akcja prezentująca najnowsze, często premierowe, propozycje obecnych na terenie galerii marek, promująca polskie wzornictwo i projektantów oraz dająca okazję do bezpośredniego spotkania przedstawicieli firm, designerów i klientów. Ta unikalna na skalę ogólnopolską impreza, poświęcona wyposażeniu wnętrz, dzięki ciekawemu programowi, starannej organizacji i wsparciu partnerów cieszy się zasłużoną renomą. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 3500 osób!

Nowości na żywo

Klienci, architekci i projektanci wnętrz z Wrocławia i Dolnego Śląska, będą mieli okazję zobaczyć nowości w ofercie kilkudziesięciu reprezentowanych na terenie galerii marek wnętrzarskich – będą to zarówno produkty, które prezentowano w tym roku po raz pierwszy na targach w Poznaniu czy w Mediolanie, jak i takie, które zadebiutują na rynku właśnie podczas „Dizajnu udomowionego”. Ambicją organizatorów akcji jest prezentacja jak największej ilości takich premier.

Wymiana doświadczeń

W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, obok prezentacji nowości w programie „Dizajnu udomowionego” znajdzie się miejsce na dodatkowe wydarzenia, ekspozycje i prezentacje. 31 maja, jeszcze przed rozpoczęciem Nocy z Dizajnem, przedstawiciele firm, handlowcy, projektanci i architekci oraz przedstawiciele mediów będą mogli wziąć udział w konferencji „Marketing w branży wyposażenia wnętrz” organizowanej przez Galerię Wnętrz DOMAR, a odbywającej się na terenie Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Aby otrzymać zaproszenie do udziału w konferencji należy uprzednio zarejestrować się za pośrednictwem strony www.domar.pl

Polski dizajn w natarciu

O rosnącej roli i randze polskiego dizajnu będzie świadczyć ekspozycja pokazywana w Galerii Wnętrz DOMAR: „Polskie Red Dot”. Jest to prezentacja polskich produktów wnętrzarskich nagrodzonych dotychczas prestiżową międzynarodową nagrodą Red Dot. Interesująca zarówno dla młodych projektantów, jak i dla przedstawicieli branży może być druga z planowanych ekspozycji – pokazująca wyniki projektu „NowaFORMA. Swarzędz 2011”, w którym to firmy z regionu Swarzędza, znanego zagłębia meblarskiego, współpracowały z młodymi projektantami przy tworzeniu nowych wzorów mebli. Mieszkańcy Dolnego Śląska po raz pierwszy będą mieli także okazję zobaczyć specjalną edycję wystawy „Must have from Poland” oraz efekty zrealizowanego we Wrocławiu przy wsparciu firmy Bosch projektu kreatywnego „Stoły za 100 zł”.

Wyjątkowa noc

Galeria zachęca szczególnie do wzięcia udziału w otwierającej akcję „Dizajn udomowiony” Nocy z dizajnem – 31 maja 2012 r. Podobnie jak rok temu będziemy gościć wielu szefów i managerów polskich firm meblarskich, uznanych projektantów mebli, przedstawicieli mediów. Wiele niespodzianek przygotowują też obecne na terenie galerii marki. Muzyczną gwiazdą Nocy z Dizajnem będzie Kuba Badach z zespołem Poluzjanci.

Aby otrzymać zaproszenie do udziału w Nocy z Dizajnem należy uprzednio zarejestrować się za pośrednictwem strony www.domar.pl

Dodał: Artysta.pl Wtorek 5 czerwca 2012 10:40

-

Ocena: 0 (Głosów: 0)
Zaloguj się aby móc głosować.

Osoby biorące udział

Nie znaleziono bioracych udziału w imprezie
Nie znaleziono wybierających się na imprezę

Komentarze

Nie znaleziono komentarzy

Promowane miejsca
Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek PLECIUGA jest miejską instytucją kultury, która od 1953 roku prężnie funkcjonuje...

zachodniopomorskie / Szczecin

Old Timers Garage
Old Timers Garage
Klub prezentujący koncerty na żywo i na najwyższym poziomie. Utrzymany w klimacie...

śląskie / Katowice

Meskalina
Meskalina
Tu songwriterzy czarują publiczność, jazzmani przypominają o dekadach dekadencji, a laptopowi...

wielkopolskie / Poznań

Zbiornik Kultury
Zbiornik Kultury
Młoda kultura potrzebuje przestrzeni. Zanim zdefiniują się hierarchie, zanim usankcjonują się...

małopolskie / Kraków

Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia oferująca szeroki repertuar, zarówno w wykonaniu własnego zespołu jak i gości z...

dolnośląskie / Wrocław