Artysta.pl na Facebooku
Elevenhour, Krzyki, Remembrance - koncert

Elevenhour, Krzyki, Remembrance - koncert

Sobota 10 grudnia 2011
Miejsce: Alive
Miasto: Wrocław
Ulica: Kolejowa 12
Województwo: dolnośląskie
   
Ilość odsłon: 493
ELEVENHOUR
Grupa powstała na przełomie 2008/2009 roku w Częstochowie, z inicjatywy Marcina Polaczkiewicza i Justyny Adamczyk. Praktycznie od razu w składzie pokazał się gitarzysta Adrian Mazur i perkusista Hubert Polewski. W tym czasie basistą był Karol Cierpiał.

Spójny skład utrzymał się do czerwca 2009 roku, kiedy to na kilka dni przed zaplanowaną sztuką, grupę opuścił basista.

Zespół nie mógł znaleźć odpowiedniego muzyka na to miejsce. Dopiero pod koniec sierpnia 2009 roku do składu dołączył Jacek Czekaj. W kwietniu 2010 roku grupa rozpoczęła rejestrację swojego materiału w studiu. Aktualna nazwa ukształtowała się dopiero pod koniec maja 2010 roku. Do tego czasu wszelkie działania grupy kojarzyły się z nazwą TheQuillon.

Zimą 2010 roku zespół pożegnał się z perkusistą Hubertem Polewskim, jego miejsce zajął Kuba Ochlust wnosząc energię i wiele nowych pomysłów. ElevenHour w grudniu 2010 opuścił Jacek Czekaj, mimo wielkiego wkładu w muzykę i styl, wspólnie z zespołem zdecydowali iż na tym poziomie drogi ich się rozejdą. Pod koniec marca 2011 roku do grupy dołączył basista Mateusz Piech.

ElevenHour współpracuje i występuje w składzie:
Justyna Adamczyk
Marcin Polaczkiewicz
Adrian Mazur
Jakub Ochlust
Mateusz Piech

KRZYKI
Rockowy zespół z Wrocławia.
Jego początki to lato 2007. Nazwa zespołu pochodzi od nazwy jednej z wrocławskich dzielnic, z którą szczególnie związani są założyciele kapeli - Michał i Tomek.
Już w roku 2008 ukazała się pierwsza płytka KRZYKÓW pt. DZIECIAK.

Zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów w stolicy Dolnego Śląska i okolicznych miastach. Uczestniczył również w kilkunastu festiwalach dla amatorskich kapel. Na jednym z nich - Rock-Time w Opolu KRZYKI w październiku 2009 roku zdobyły wyróżnienie. W kwietniu 2010 roku ukazała się druga płyta PRODUKT POLSKI.

Miesiąc później prezentując piosenki z nowej płyty na IV Rock Style Festiwal w Oleśnicy KRZYKI zdobyły II miejsce. W lipcu 2010 roku zespół zagrał podczas pierwszej edycji festiwalu Harygma w Kamiennej Górze. O KRZYKACH można przeczytać na metal.pl, rockfan.pl, wolnachata.com i wariarci.pl. Zespół gościł również w Radiu Wrocław. Muzyka KRZYKÓW to oryginalne polskie teksty i ambitne riffy. Każdy obecny lub były członek wniósł do zespołu coś nowego i niepowtarzalnego.

Na koncertach wyjątkowy klimat tworzy obecność wiernych, niezawodnych fanów. Naprawdę warto przyjść na koncert i wchłonąć trochę niebalnanego rocka jakim częstują KRZYKI. W roku 2011 zespół Krzyki wydał swój trzeci album pt.: "Perły i Świnie

REMEMBRANCE
Zespół Remembrance powstał z inicjatywy gitarzysty Damiana Godlewskiego, a rozpoczął działalność gdy po raz pierwszy spotkał się z wokalistą Marcinem Jakubowskim.

Dla niewtajemniczonych inspirujemy się starym dobrym rockiem z lat 80’, ale na pewno nie ogranicza nas to w żaden sposób. Wspomnienia są czymś cholernie ważnym w życiu człowieka, to one tworzą naszą osobowość, pozwalają wyciągać wnioski z przeszłości i sprawiają, że chcemy zrobić coś z własnym życiem. Dlatego właśnie Remembrance (tłum. Wspomnienia).

Dodał: Artysta.pl Wtorek 22 listopada 2011 11:23

-

Ocena: 0 (Głosów: 0)
Zaloguj się aby móc głosować.

Osoby biorące udział

Nie znaleziono bioracych udziału w imprezie
Nie znaleziono wybierających się na imprezę

Komentarze

Nie znaleziono komentarzy

Promowane miejsca
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia oferująca szeroki repertuar, zarówno w wykonaniu własnego zespołu jak i gości z...

dolnośląskie / Wrocław

Zbiornik Kultury
Zbiornik Kultury
Młoda kultura potrzebuje przestrzeni. Zanim zdefiniują się hierarchie, zanim usankcjonują się...

małopolskie / Kraków

Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek PLECIUGA jest miejską instytucją kultury, która od 1953 roku prężnie funkcjonuje...

zachodniopomorskie / Szczecin

Meskalina
Meskalina
Tu songwriterzy czarują publiczność, jazzmani przypominają o dekadach dekadencji, a laptopowi...

wielkopolskie / Poznań

Old Timers Garage
Old Timers Garage
Klub prezentujący koncerty na żywo i na najwyższym poziomie. Utrzymany w klimacie...

śląskie / Katowice