Artysta.pl na Facebooku

Otwarta Scena Jam Session w Old Timers Garage

Sobota 22 grudnia 2012
Miejsce: Old Timers Garage
Miasto: Katowice
Ulica: Gen. Jankego 132
Województwo: śląskie
   
Ilość odsłon: 536
Otwarta Scena, (czyli impreza na której występować mogą składy stanowiące na co dzień zespół, grające covery lub własne utwory) wystąpić mogą po wcześniejszej mailowej rejestracji między godz. 19:00 a 21:00. Zgłoszeń można dokonywać mailowo pod adresem manager@old-timers.pl. Występują składy, które otrzymały potwierdzenie zgłoszenia. Jam Session, czyli improwizacyjna część imprezy odbywać się będzie od godz. 21:00 do 1:00.

W ramach Jam Session zapraszamy mieszane składy nie stanowiące na co dzień zespołów. Na Jam Session nie jest wymagana żadna rejestracja. Składy dobierane są na bieżąco podczas trwania imprezy. Podział imprez jest eksperymentem, czas pokaże czy zasada się sprawdziła.

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie które odbywać będzie się cyklicznie w każdą przedostatnią sobotę miesiąca począwszy od marca 2012. Wydarzenie dla muzyków, którzy chcą miło spędzić czas, poznać nowych ludzi i zaprezentować własne umiejętności. Oraz dla ludzi którzy chcą posłuchać naprawdę dobrej muzyki. Wydarzenie jest kontynuatorem tradycji Jam Session w Old Timers Garage które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.
Jam Session to forma zbiorowego muzykowania na dany temat znana również pod nazwa sesji improwizacyjnej. Nasze wydarzenie nosi nazwę "Otwarta Scena Jam Session". Dlaczego?

W tradycyjnym Jam Session najpopularniejszymi gatunkami muzycznymi będącymi wyjściem do improwizacji są blues, jazz, rock, folk. U nas natomiast preferujemy wszelkie istniejące gatunki muzyczne bez wyjątków. Jest jeszcze jedna zasadnicza różnica. W Jam Session nie gra się konkretnych utworów (również własnego autorstwa), my natomiast przymykamy na to oko, dając wam 100% swobody w wyrażaniu siebie poprzez muzykę.

Do udziału w Jam Session zapraszamy więc artystów reprezentujących przeróżne gatunki muzyczne (nie ma żadnego znaczenia na czym gracie, ani w czym się specjalizujecie). Zapraszamy również publiczność, bo czymże jest koncert bez udziału publiczności. My z naszej strony gwarantujemy świetną zabawę, znaną z naszych poprzednich Jam Session.
Nie prowadzimy żadnych zapisów, muzyków korzystających z niestandardowych instrumentów, lub tych którzy mają szczególne życzenia lub pomysły zachęcamy do potwierdzenia udziału w Jam Session telefonicznie lub mailowo. Tel. +48 501-484-038 E-Mail. manager@old-timers.pl.

Otwarta Scena Jam Session odbywać się będzie na dużej scenie Old Timers Garage, nad prawidłowym nagłośnieniem i oświetleniem imprezy czuwać będą nasi specjaliści. W okresie wakacyjnym (czerwiec/wrzesień) impreza trafi na kameralną scenę Old Timers Garage zlokalizowaną w barze. Klub dysponuje własnym nagłośnieniem i oświetleniem.
Do dyspozycji muzyków:

- Nagłośnienie pod wokal
- Piec gitarowy i basowy
- Perkusja
- Gitara elektryczna
- Mikrofony
- Fortepian
- Keyboard
- Organy hammonda

Każde wydarzenie jest rejestrowane w postaci audio/wideo (wideo miksowane na żywo z 6 kamer wideo). Po występie istnieje możliwość otrzymania nagrania wideo z zarejestrowanego występu. Muzycy biorący udział w Jam Session otrzymują 50% rabatu do wykorzystania na barze. Na koniec bardzo istotna informacja! Udział w Jam Session jest bezpłatny, zarówno dla muzyków jak i dla publiczności!

Dodał: Artysta.pl Poniedziałek 17 grudnia 2012 17:36

-

Ocena: 0 (Głosów: 0)
Zaloguj się aby móc głosować.

Osoby biorące udział

Nie znaleziono bioracych udziału w imprezie
Nie znaleziono wybierających się na imprezę

Komentarze

Nie znaleziono komentarzy

Promowane miejsca
Meskalina
Meskalina
Tu songwriterzy czarują publiczność, jazzmani przypominają o dekadach dekadencji, a laptopowi...

wielkopolskie / Poznań

Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek PLECIUGA jest miejską instytucją kultury, która od 1953 roku prężnie funkcjonuje...

zachodniopomorskie / Szczecin

Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia oferująca szeroki repertuar, zarówno w wykonaniu własnego zespołu jak i gości z...

dolnośląskie / Wrocław

Zbiornik Kultury
Zbiornik Kultury
Młoda kultura potrzebuje przestrzeni. Zanim zdefiniują się hierarchie, zanim usankcjonują się...

małopolskie / Kraków

Old Timers Garage
Old Timers Garage
Klub prezentujący koncerty na żywo i na najwyższym poziomie. Utrzymany w klimacie...

śląskie / Katowice