Artysta.pl na Facebooku
Warsztaty Filmu Reklamowego

Warsztaty Filmu Reklamowego

Niedziela 15 lipca 2012 - Sobota 21 lipca 2012
Miejsca: Zepter International Poland Sp. z o.o.
Miasto: Warszawa
Ulica: ul. Domaniewska 15
Województwo: mazowieckie
   
Ilość odsłon: 398
Szkoła Mistrzów Reklamy zaprasza na kolejne Warsztaty Filmu Reklamowego, które odbędą się w dniach 14.07 – 15.07 i 21.07 2012 w Warszawie. W ich trakcie nauczysz się tworzyć film reklamowy, a przy okazji możesz wygrać 8000 zł lub jedną z bardzo atrakcyjnych nagród rzeczowych! Tym razem sponsorem warsztatów jest Zepter International, ekspert w zakresie zdrowego żywienia.

Podczas warsztatów, na bazie briefu przygotowanego przez firmę Zepter, przejdziesz przez wszystkie etapy produkcji filmu reklamowego, poczynając od koncepcji, scenariusza, poprzez storyboard i shootingboard, po samą reżyserię i postprodukcję reklamy.
Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach i w ich trakcie stworzyć film, który powalczy o nagrodę, zapoznaj się z materiałami (brief, prezentacja, film) i stwórz wstępny scenariusz 30 – 45 sekundowego filmu, który będzie odpowiedzią na brief.
Scenariusz wraz ze swoim cv (chcemy wiedzieć, kim jesteś!) wyślij nam do dnia 10 lipca 2012 na adres: kontakt@szkolamistrzowreklamy.pl. Spośród osób, które nadeślą nam scenariusze wybierzemy te, z którymi chcielibyśmy spotkać się na warsztatach.
W warsztatach możesz wziąć udział jako copywriter (wówczas będziesz odpowiedzialny przede wszystkim za scenariusz, choć nie tylko), albo jako reżyser/operator (wówczas twoim głównym zadaniem będzie realizacja filmu, choć oczywiście nie tylko to). Pamiętaj, że na wszystkich naszych warsztatach uczestnicy kręcą filmy, montują je i udźwiękowiają na własnym sprzęcie, więc jeśli chcesz reżyserować, powinieneś mieć ze sobą kamerę lub aparat z funkcją filmowania, lub też telefon komórkowy - i powinieneś umieć się nimi posługiwać! Ostatniego dnia warsztatów, w okresie postprodukcji, powinieneś mieć ze sobą laptop z zainstalowanym programem do montażu filmu. I oczywiście też musisz umieć się nim posługiwać.
Jeżeli natomiast z jakichś powodów nie możesz lub nie chcesz wziąć udziału w warsztatach, lub też nie zostaniesz wybrany (mamy tylko 40 miejsc!) wciąż możesz walczyć o nagrody. Po prostu uważnie przeczytaj brief i sam nakręć film, po czym wyślij go nam do dnia 21.07 2012 na adres: kontakt@szkolamistrzowreklamy.pl
Wszystkie filmy (i te, które powstaną w czasie warsztatów, i te, nadesłane mailem) staną do boju o nagrody w trzech kategoriach: kreatywności, skuteczności i „lubialności”. W pierwszej kategorii filmy będą oceniać ludzie reklamy. W drugiej, samo życie - jeśli twój film wygeneruje największą ilość domowych prezentacji, wygra główną nagrodę! (mechanizm weryfikacji skuteczności opisany jest w regulaminie). W ostatniej kategorii filmy oceniać będą internauci.

Dodał: Artysta.pl Poniedziałek 25 czerwca 2012 12:17

-

Ocena: 0 (Głosów: 0)
Zaloguj się aby móc głosować.

Osoby biorące udział

Nie znaleziono bioracych udziału w imprezie
Nie znaleziono wybierających się na imprezę

Komentarze

Nie znaleziono komentarzy

Promowane miejsca
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia oferująca szeroki repertuar, zarówno w wykonaniu własnego zespołu jak i gości z...

dolnośląskie / Wrocław

Old Timers Garage
Old Timers Garage
Klub prezentujący koncerty na żywo i na najwyższym poziomie. Utrzymany w klimacie...

śląskie / Katowice

Zbiornik Kultury
Zbiornik Kultury
Młoda kultura potrzebuje przestrzeni. Zanim zdefiniują się hierarchie, zanim usankcjonują się...

małopolskie / Kraków

Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek PLECIUGA jest miejską instytucją kultury, która od 1953 roku prężnie funkcjonuje...

zachodniopomorskie / Szczecin

Meskalina
Meskalina
Tu songwriterzy czarują publiczność, jazzmani przypominają o dekadach dekadencji, a laptopowi...

wielkopolskie / Poznań