Artysta.pl na Facebooku
Avatar

FiligranCircusGroup

Filigran Circus Group specjalizuje się w pokazach tanecznych, akrobatycznych i cyrkowych w powietrzu. - cyrkowo - teatralnie - ekstremalnie - •Pokazy taneczne w powietrzu, solowe i grupowe: na różnokolorowych szarfach, trapezie i kole cyrkowym oraz aeroswingu (hamak) •Klasyczne pokazy galowe oraz pokazy specjalne dla dzieci •Ruchome instalacje (wisząca scenografia z tancerzem – akrobatą w przestrzeni) •Pokazy w przestrzeni miejskiej, pokazy uliczne, performance, powietrzne jam-session •Skrzynka pomysłów ekstremalnych- realizacja najbardziej szalonych podniebnych pomysłów •Niestandardowy czas trwania występów: od 5 do 30min •UV show w powietrzu •Specjalne pokazy tematyczne •Wolnostojąca konstrukcja do podwieszania szarf w powietrzu •Warsztaty tańca w powietrzu: taniec na szarfach oraz aerial yoga

Kategorie:
Performerzy Animatorzy Tancerze Grupy taneczne Choreografowie

Znajomi artysty

Grupy artysty (1)

newsy artysty

FRU - regularne zajęcia tańca w powietrzu we Wrocławiu (Środa 19 września 2012 16:03)

FRU Szkoła Tańca w Powietrzu Grusoffisko ul. Jedności Narodowej 93 (okolice pl. Bema) kontakt: filigrancircus@gmail.com, 506 468 194 zajęcia w każdą niedzielę październik 2012/ styczeń 2013 program: aerial hammock (taniec w hamaku): 17 - 18.30 aerial silk (taniec na szarfie): 19 - 21.00 aerial yoga: zajęcia ruchome, raz w tygodniu 1,5 godz, od poniedziałku do piątku Maksymalna liczba uczestników na każde zajęcia to 8 osób. cennik: aerial hammock 150 zł / ms 4 x 1,5 godz taniec na szarfie 200zł / ms 4 x 2 godz aerial yoga 120 zł / ms 4 x 1,5 godz pojedyncze wejście oraz zajęcia indywidualne - 30 zł / godz ZAPRASZAM!!!

Drzwi Otwarte / Otwarty Trening FRU (Środa 19 września 2012 16:06)

DRZWI OTWARTE w Szkole FRU!!! Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, aby zostawić wszystko i dołączyć do cyrku albo żeby pływać w powietrzu wbrew prawom grawitacji, tańczyć na linie, chodzić po niebie, lewitować, poruszać się do góry nogami albo w poprzek, spadać z dużej wysokości, aby zatrzymać się tuż nad ziemią, być wolnym jak ptak lub beztroskim jak motyl... ...albo chcecie spróbować czegoś nowego, jakiejś ciekawej, alternatywnej metody tańca, ruchu, pracy z ciałem... ...lub po prostu macie ochotę na regularny trening w wolnym czasie, który zapewni wam świetną kondycję fizyczną, wysportowaną sylwetkę oraz radość i satysfakcję z systematycznego trenowania... ...to wszystkich Was serdecznie zapraszam na zajęcia tańca w powietrzu do szkoły FRU we Wrocławiu! W programie nauka tańca na szarfach, aerial hammock - czyli taniec w hamaku z materiału, aerial yoga - antigravity oraz bezpłatne zajęcia dla dzieci! Przyjdźcie do nas na otwarty trening 30 września. Będzie można spróbować tych wszystkich powietrznych dziedzin oraz samemu zdecydować, co tak naprawdę sprawia Wam największą radość i co chcielibyście ćwiczyć !!! Drzwi Otwarte - Otwarty Trening / "FRU" SZKOŁA TAŃCA W POWIETRZU sala Grusoffisko ul. Jedności Narodowej 93 30 września godz 18 - 20.00 kontakt: filigrancircus@gmail.com WSTĘP WOLNY!!!

Imprezy w których artysta bierze udział

Nie znaleziono imprez

Albumy zdjęć artysty

FRU FRU

Instruktaże użytkownika

Nie znaleziono instruktaży

Video użytkownika

Nie znaleziono video

Promowane miejsca
Zbiornik Kultury
Zbiornik Kultury
Młoda kultura potrzebuje przestrzeni. Zanim zdefiniują się hierarchie, zanim usankcjonują się...

małopolskie / Kraków

Meskalina
Meskalina
Tu songwriterzy czarują publiczność, jazzmani przypominają o dekadach dekadencji, a laptopowi...

wielkopolskie / Poznań

Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek Pleciuga
Teatr Lalek PLECIUGA jest miejską instytucją kultury, która od 1953 roku prężnie funkcjonuje...

zachodniopomorskie / Szczecin

Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego
Filharmonia oferująca szeroki repertuar, zarówno w wykonaniu własnego zespołu jak i gości z...

dolnośląskie / Wrocław

Old Timers Garage
Old Timers Garage
Klub prezentujący koncerty na żywo i na najwyższym poziomie. Utrzymany w klimacie...

śląskie / Katowice